O Firmie

Firma MEGA Sp. j. Budzik i Wspólnicy. rozpoczęła działalność w 1991 r. i od tego czasu, dzięki naszym stałym klientom i partnerom handlowym, rozwija się bardzo dynamicznie.Naszymi odbiorcami są zarówno hurtownie i sklepy branży elektrotechnicznej, firmy sektora energetycznego, wykonawcy instalacji elektrycznych jak również klienci indywidualni. Każdej z tych grup odbiorców Hurtownia MEGA oferuje pełny asortyment wysokiej jakości towarów na korzystnych warunkach handlowych. Siedzibą firmy jest Tarnów. Spółka posiada ponadto oddziały w Nowym Sączu, Dębicy, Jaśle, Krośnie i w Gorlicach. Naszym celem jest profesjonalna obsługa klienta, utrzymanie niezmiennie wysokiej jakości oferowanych towarów i usług oraz dalsze rozszerzanie prowadzonej działalności. Celem uzyskania dalszych informacji lub nawiązania współpracy prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty.

MEGA współpracuje ściśle w ramach grupy ELPLUS

ELPLUS jest polską grupą zrzeszającą hurtownie z branży elektrotechnicznej. Powstało w 2003 roku w celu reprezentowania wspólnych interesów firm z tej branży, dziś ELPLUS to 32 hurtownie. Swym zasięgiem terytorialnie obejmuje właściwie całe południe, północ, wschód oraz centrum Polski, obecna jest w dwunastu województwach. Firmy wchodzące w skład Grupy to działające prężnie od wielu lat, liczące się w branży, hurtownie o bardzo dużym potencjale.

Wykorzystując efekt skali Grupa negocjuje u producentów bardziej korzystne warunki handlowe, tym samym wychodzi naprzeciw konkurencji gwarantując niższe ceny odbiorcom finalnym. W Grupie prowadzone są wspólne akcje promocyjne, w ramach, których klienci przez okrągły rok mają szansę nabyć szeroki zakres asortymentu po atrakcyjnych cenach.

Celem podniesienia kwalifikacji kadry zarządzającej i pracowników handlowych przeprowadzane są szkolenia i spotkania biznesowo-marketingowe. Oferta handlowa hurtowni jest dzięki temu ciągle poszerzana. Służymy naszym klientom fachową poradą i profesjonalną obsługą.